مقالات

سرچراغی چراغ های پارکی

سرچراغی چراغ های پارکی لیان نور

سرچراغی چراغ های پارکی

در رابطه با چراغ و سرچراغی پارکی به این نکته میپردازیم که به چراغ هایی گفته میشود که در فضا های مختلفی نصب میگردند مانند : پارک ، محیط خانه ، ویلا ، باغ ، باغچه ، فضای سبز ، کافه های باز ، رستوران های باز که چراغ پارکی انواع و سبک هایی مختلفی با ظاهر هایی گوناگونی دارند مانند چراغ باغی ، چراغ خیابانی ، چراغ پارکی ، چراغ دیورای که هر کدام با شکل ها و سایز های مختلف قابل دسترسی می باشند.

این چراغ های به جنس آلمینیوم با پایه های متفاوت و ظاهر و سبکی مختلف قابل دسترسی برای انواع مکان ها می باشند به همین دلیل چراغ های پارکی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و بسیار مورد استفاده قرار خواند گرفت .

سرچراغی

 چرا بیشترین اهمیت چراغ به سر چراغی آن می باشد؟  از این رو باید سر چراغی های ساخته شده با کیفیت ، با دوام ، زیبا ، طراحی عالی ، کیفیت نور افشانی آن میزان دوام آن اهمیت دارد که انواع سرچراغی چراغ های پارکی را اعم از چراغ پارکی ، چراغ چمنی ، چراغ خیابانی و . . را پوشش میدهند.

نحوه تولید سرچراغی پارکی

سرپیچ ها در محیط های بیرونی و درونی استفاده خواهند شد که انتخاب آن ها بستگی به محل نصب ، انتخاب مشتری ، دکوراسیون محل نصب و … دارد که ساخت آن ها به صورت یک طرفه ، دو طرفه و سه طرفه خواهد بود. تولید سرچراغی چراغ های پارکی  به جنس های آلمینیوم و فلز می باشند که با پوشش های الکترواستایتک و پلی استر ساخته میشوند که به طور کلی این سرپیچ های با کیفیت مقاومت بالایی را در تغییرات شرایط آب و هوایی نامساعد مانند سرما ، گرما ، باد ، باران ، نور خورشید دارند و علاوه بر وجود ظاهری زیبا و خاص نور پردازی درستی را دارند که خوشبخانه برابر نفوذ آب ، رطوبت ، گرد وخاک و نفوذ حشرات نیز ایمن و مقاوم می باشند.

هزینه سرپیچ چراغ های پارکی

هزینه سرپیچ چراغ های پارکی  به عوامل مختلفی نظیر : نوع سر چراغی ، ایستاده ، آویزی و دیواری بودن آن ، تعداد شاخه های چراغ ؛ نوع پوشش استفاده شده برای چراغ ، جنس سر چراغی ، نوع لامپ و چراغ و حباب به کار رفت برای سر پیچ بستگی دارد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *