مقالات

چراغ سردری و مشخصات آن

چراغ سردری و مشخصات آن لیان نور

چراغ سردری و مشخصات آن

چراغ سردری یکی از انواع چراغ محوطه ای و ساختمانی می باشد این چراغها در محیط های بیرونی نصب میشود .
چراغ سردری همانطور که از نام آن پیداست در سردر ورودی منازل و محوطه ها نصب می شود و جزء چراغ هایی است که در محیط باز استفاده میشود بنابراین از کیفیت های بالایی باید برخوردار باشند تا در برابر گرد وغبار، نفوذ حشرات و بارندگی و . .. مقاوم و مستحکم باشند. چراغ سردری از این لیان نور می تواند انتخاب بسیار عالی و مناسبی برای روشنایی بخشیدن به محوطه و ساختمان مورد نظر باشد.

شرایط چراغ سردری

این چراغها کاربردی در محیط های بیرون ساختمان، سردر ورودی ساختمان ها و داخل محوطه ها دارند و در این محیط ها نصب میشوند. به همین دلیل است که چراغهای سردری باید از شرایط و ویژگی های خاصی برخوردار باشند تا بتواند در برابر تاثیرات شرایط آب و هوایی مانند باد و باران و تابش نور خورشید، مقاومت داشته باشند که لیان نور بهترین انتخاب برای خریداری شرایط چراغ سردری می باشد.

محل نصب چراغهای سردری

کاربرد و محل نصب چراغها بر روی قسمت های مسطح و ستون نصب میشوند. این چراغ ها یک گزینه عالی برای نصب در ورودی ساختمال هستند و میتوان آن ها را بر روی دو طرف پلکان نصب کرد.

این چراغها باید از جنس خوبی ساخته شوند تا از مقاومت بالایی برخوردار باشند که به همنی دلیل باید از آلومینیوم دایکاست استفاده شود. این مسئله باعث میشود تا چراغ از مقاومت بالایی برخوردار باشند که آلومینیوم دایکاست باعث میشود تا چراغ ها در برابر تابش شدید آفتاب یا بارندگی های فصلی مقاومت داشته باشد و دچار پوسیدگی و یا فرسودگی نشوند .

مشخصات چراغ سردری

اندازه چراغ سردری مانند چراغ دیواری کوتاه می باشد و بر اساس پایه یا هد تشکیل میشوند و حباب چراغها نیز شیشه ایی است و از پلی کربنات تشکیل میشود تا در ضربه و شرایط خاص مقاومت بالایی اشته باشد و لامپ های استفاده شده بهتر است led باشد که این شرکت میتواند بهترین کیفیت چراغها را برای مشتریان به همراه داشته باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *