مقالات

چراغ سرلوله چیست و ویژگی و انواع آن کدام است؟

چراغ سرلوله چیست و ویژگی و انواع آن کدام است؟ لیان نور

چراغ سرلوله چیست و ویژگی و انواع آن کدام است؟

چراغ سرلوله نوع دیگری از چراغ محوطه ای می باشد که این چراغ بر روی یک لوله نصب می شود و کاربرد خود را از این طریق به اشتراک میگذارد. که نوع نصب آن بستگی به ارتفاع مد نظر دارد . چراغ سر لوله توانسته است نوردهی بالایی را داشته باشد و از لامپ ها نیز در برابر سر و گرما محافظت نماید.

چراغ سرلوله چیست ؟

چراغ سرلوله و چراغ پارکی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار می باشد که ساخت آن ها رد شرکت های معتبر میتواند کیفیت بیشتری را به همراه داشته باشد و بتواند در برابر تمامی شرایط آب و هوایی مقاومت کند و استحکام بالایی را داشته باشد. چراغ سر لوله در این شرکت ، از آلومینیوم دایکا می باشد وبا رنگ استاتیک کوره ای خواهد بود که علاوه بر زیبایی کیفیت بسیار بالایی را دارد . چراغ سر لوله نیز کاربرد و مدل های مختلفی را به همراه دارد که نوع چراغ سرلوله چمنی یکی از بهترین انتخاب ها می باشد و نورپردازی بالایی را دارد با انتخاب تاین نوع چراغ افراد میتوانند با قطعه متصل زیر چراغ ارتفاع خود را انتخاب و نصب نمایند.

ظاهر چراغ سرلوله

چراغ سر لوله و چراغ دیواری را میتوان با رنگبندی های مختلف در دسترس داشت.رنگ بندی های سفید، مشکی ، برنزی، مسی، نقره ای برای این مدل کاملاً سلیقه ای و انتخابی خواهد بود و افراد با توجه به شرایط خود میتوانند آن ها را انتخاب نمانید.

حباب های چراغ سر لوله نیز از جنس شیشه هستند و از ۴ قسمت تشکیل شده می باشند. در انواع و اقسام آب و هوا بسیار مقاوم و ماندگاری بسیار بسیار بالایی دارند و از کیفیت عالی برخوردار می باشند.

ویژگی های چراغ سرلوله

از بدنه تمام فلز استفاده میشوند و ارتفاع ۳۲ سانتی متر دارند و طول ۲۲ سانتیمتر هستند و عرض ۲۲ سانتیمتر است که رنگ های آن ها شامل:سفید ،مشکی، برنزی ،مسی بوده و جنس آن ها : دایکاست آلومینیوم با حباب تمام بلور و در ۳ سایز و دارای مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب مثل هوای شرجی جنوب و مکان هایی که رطوبت بسیار بالا می باشند

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *