مقالات

چراغ محوطه ای و کاربرد چراغ های محوطه ای

چراغ محوطه ای و کاربرد چراغ های محوطه ای - لیان نور

چراغ محوطه ای و کاربرد چراغ های محوطه ای

نور در زندگی نقشی الزامی دارد و وجود آن برای کیفیت زندگی مهم می باشد ، چراغ ها نیز منبع نوری مهم بوده که میتوانند نور کافی را به زندگی ببخشند. همانطور که میدانید چراغ ها انواع متفاوتی را شامل میشوند که هر کدام از آن ها سبک مخصوصی داشته و هر سبک نیز تنوع بسیار بالایی را در اختیار دارد که یکی از چراغ های پر کاربرد چراغ محوطه ای می باشند که در فضا های مختلف از آن ها استفاده میشود.

ما معمولا چراغ های محوطه ای را در تالار ، باغ ، پارک و محیط های شهری و فضاهای بزرگ مشاهده میکنیم که نقش زیبا سازی و نورپردازی را در این محیط ها ایجاد مینمایند که لامپ های مختلفی را نیز در ساحتار خود جای داده اند مانند لامپ های ساده ، حبابدار و ال ای دی که در هر کدام از چراغ ها به صورت مجزا وجود خواهند داشت .

کاربرد چراغ محوطه ای

چراغ های محوطه ای انواع مختلفی را شامل میشوند که به بررسی برخی از آن ها میپردازیم.
یکی از چراغ های پر کاربرد و بسیار پر تنوع چراغ های باغی می باشند که به صورت تزئینی در باغ ، باغچه قرار خواهند گرفت.

نوع دیگر از چراغ ها ، چراغ های خورشیدی می باشند که از جدید ترین نوع چراغ ها بوده و منابع انرژی را از خورشید دریافت می نمایند که نیازی به سیم کشی ندارد و در هر فضایی میتوان از آن ها استفاده کرد.
چراغ آویز پارکی نیز همانطور که از اسم آن ها مشخص است در پارک ها کاربرد خواهند داشت که نورپردازی فضا و زیبایی سازی آن ها را به همراه دارد ، طرح و مدل این چراغ ها متنوع است.

چراغ های دیواری نیز یکی از شایع ترین نوع چراغ های محوطه ای بوده که روی دیوار و سطح دیوار قرار خواهند گرفت .
چراغ های سردری نیز با قابلیت نور دهی بالا و معمولا در حیاط ها و باغ های بزرگ قرار خواهند گرفت و قابلیت روشنایی بالایی را به همراه دارند.

خرید چراغ محوطه ای

همانطور که مشخص شد چراغ ها با ظاهر های مختلف ، سبک متفاوت و کاربردی گوناگون وجود دارند و افراد باید با توجه به فضای در دست خود بهترین گزینه را در جهت خرید چراغ محوطه ای انتخاب نمایند.
کاربرد چراغ های محوطه ای ، زیباتر کردن فضا و روشنایی بخشیدن به محیط می باشند که افراد با انتخاب درست شرکت صنایع روشنایی میتوانند بهترین گزینه را در جهت انتخاب چراغ داشته باشند .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *